RSS

ciemnobrązowe upławy

udreka


  • . Wieczorem zaś okazało się, że zamiast krwi cały czas mam ciemnobrązowe upławy i nie wiem, czy to może być spowodowane.
  • [cytat] Gość 2010-05-27 22: 41: 25 mam pytanie, czy objawami ciązy mogą być po okresie ciemnobrązowe upławy z bardzo silnymi bólami w podbrzuszu?Miałam upławy, takie ciemnobrązowe, później miałam taki bolesny, straaaasznie okres, który trwał z 7 dni. Nie była to żywoczerwona krew tylko taka brunatna.
Do 6 tygodni po obu zabiegach występują upławy-po konizacji ciemnobrązowe lub czarne, a po kriokauteryzacji-jasne i klarowne. Inne upławy, zwłaszcza o.
Plamienia przed miesiączką. Nawet trudno to nazwać plamieniem-po prostu zamiast pierwszego dnia@, mam ciemnobrązowe upławy.. Do 6 tygodni po obu zabiegach występują upławy-po konizacji ciemnobrązowe lub czarne, a po kriokauteryzacji-jasne i klarowne.. Odkąd je przyjmuję pojawiło się ciemnobrązowe plamienie. Wystąpić normalnie w przerwie 7 dniowej, jeśli to były tylko lekkie plamienia.Staramy się z mężem półtora roku i nic! plamienia mam przeważnie dwa, trzy dni przed-ciemno brązowe (małe)-trochę mnie martwią! Choć nie w każdym cyklu. Odp: plamienia, krwawienia. 3 lat, 4 miesięcy temu. Witam: Dzisiaj dostalam plamienie (ciemnobrązowe, niewielkie) jestem w polowie cyklu,
. Mogą być ciemnobrązowe, czarnobrązowe lub kruczoczarne. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy masz upławy-wtedy lepiej, żebyś się podmyła.

Ustąpiły nieprzyjemne szarawe upławy. Obecnie nie budzę się już w nocy zlana. że jego oczy są czyste, ciemnobrązowe i że widać wyraźne różne pigmenty.

. Mam ciemnobrązowe włosy, a chciałabym mieć platynowy blond. Czy muszę ściągać kolor i czy jest to zabieg szkodliwy? Pochwie, nie miałam upławów, wręcz suchość. Wybieram się do gina dopiero pod. We wt i sr plaminie-niewielkie, ale ciemnobrązowe, i temp zaczęla . Jego małe, ciemnobrązowe oczka biegały niespokojnie to w tę stronę. Bez najmniejszego skrępowania prezentowały swoje mózgowe upławy.Zadając kłam szorstkiej powierzchowności, ciemnobrązowe oczy siostry. Niewielkie upławy i spo-radyczne plamienia, które pojawiały się u niej. . Trądzik, przetłuszczająca się skóra, łojotok; rogowacenie ciemne (ciemne plamki na skórze, od jasnobrązowych po ciemnobrązowe i czarne).Dziwne upławy. Czy to oznacza, że jestem w ciąży? micki(. Nie miałam jeszcze okresu, a od dwóch dni mam ciemnobrązowe plamy wydobywające się z pochwy.Do tego mam długie (prawie do pasa), ciemnobrązowe, proste, grube, ciężkie włosy. Upławy zwykle są obfitsze. Mogą imtowarzyszyć jeszcze inne objawy.